Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence

Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence zijn gelegen slechts 1 km van Santa Croce en op ongeveer 25-minuten loopafstand van het Bargello. Met toegang tot een ijsbaan is het appartement een goede uitvalbasis voor actieve gasten.

Voor extra gemak is er een wasmachine beschikbaar in de accommodatie.

Deze accommodatie heeft een terras, dat optimaal comfort garandeert.

Dit appartement biedt ook een kitchenette.

Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Morumbi van Florence, op ongeveer 30-minuten loopafstand van de Orsanmichele. Het kost 25 minuten lopen om het centrum van Florence te bereiken. Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence zijn op 550 m van Camping 02 bushalte en op 2 km afstand van Florence Santa Maria Novella treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence
Sweet Home Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Sweet Home Apartment

9.2
Schitterend 81 beoordelingen
493 m van de accommodatie
USD 160 USD 144
per nacht
Casa Del Gelsomino E Del Nespolo
Mobiele prijsaanbieding

Casa Del Gelsomino E Del Nespolo

9.4
Schitterend 33 beoordelingen
743 m van de accommodatie
USD 347 USD 312
per nacht
Gioberti Suite
Mobiele prijsaanbieding

Gioberti Suite

8.0
Heel goed 25 beoordelingen
771 m van de accommodatie
USD 197 USD 177
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    10 km

    Treinstations

    Campo di Marte Station
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer048017LTN16897,048017LTN16898,04817LTN16896,IT048017C2DO9QECWK,IT048017C2QCGH4GLE,IT048017C2WKSK363D
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence gelegen?
      Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence is in de wijk Piazzale Michelangelo van Florence gesitueerd, op ongeveer 25-minuten loopafstand van het Uffizi Paleis.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence?
      Populaire attracties in de buurt van Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence zijn onder andere het Basiliek en museum van Santa Maria Novella, dat zich op een loopafstand van 30 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence te verblijven?
      Een overnachting in Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence kost €100.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence?
      Restaurants in de buurt van Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence zijn onder andere Opera Michelangelo en Terrazze Michelangelo restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is internet beschikbaar in Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence?
      Nee, Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence biedt geen wifi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er in Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence?
      Gasten van Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence kunnen genieten van airconditioning in de kamers, samen met een flatscreen TV.
    • Biedt Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence laat in- en uitchecken?
      Ja, laat in- en uitchecken kan voor uw gemak geregeld worden bij Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    10 km

    Treinstations

    Campo di Marte Station
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bianca - Roby - Paolo Apartments By Mamo Florence

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten